اجرای طرح ویژه پلیس راه به مناسبت سالگرد ارتحال امام (ره)

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در گفتگو با خبرنگار رخصت پهلوان آنلاین ، از اجرای طرح ویژه پلیس راه پایتخت به مناسبت سی و پنجمین مراسم ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران خبر داد.
به گزارش ۱۰۰ درصدنیوز ، سرهنگ ابراهیم ارزانی با اشاره به ایام سوگواری شهدای خدمت و رئیس جمهور شهید ایران و همراهانشان به بیان برنامه‌های پلیس راه پایتخت پرداخت و گفت: در حالی که هنوز در سوگ شهادت رئیس جمهور فقید کشور و همراهانشان هستیم و پلیس راه تهران بزرگ تمام تلاش خود را در جهت بهتر شدن برگزاری مراسم تشییع شهدای خدمت به کار گرفت، همزمانی این مراسمات با ایام برگزاری انتخابات و سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران باعث نگردید تا از کیفیت خدمت ما و همکاران در این ایام کاسته شود.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با تاکید بر اینکه کلیه پرسنل محترم پلیس راه تهران بزرگ تلاش خود را در جهت برگزار شدن هرچه بهتر مراسم به کار گرفته‌اند، تصریح کرد: به همین منظور کلیه پرسنل محترم پلیس راه پایتخت با حضور صد درصدی در آماده باش کامل در طرح‌ ویژه پلیس راه تهران بزرگ به مناسبت سی‌وپنجمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره‌) هستند.
وی تصریح کرد: در محورهای منتهی به حرم مطهر جهت تسهیل عبور و مرور هموطنان محترم طرح‌های ویژه‌ای به کار گرفته شده است. براین اساس، انسداد کامل محور آزادراه خلیج فارس از ابتدای محور وهن‌آباد تا انتهای آزادراه از ساعت ۲۴ روز سیزدهم خردادماه تا پایان مراسم به انجام خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *