دیدار سرپرست وزارت ورزش و جوانان و روسای فدراسیون های ورزشی با رئیس مجلس

سرپرست فدراسیون سوارکاری صبح امروز همراه با سرپرست وزارت ورزش وجوانان و روسای فدراسیون‌ های ورزشی با قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار کرد .

به گزارش پایگاه خبری ۱۰۰ درصد نیوز به نقل از روابط عمومی فدراسیون سوارکاری، کیومرث هاشمی  و روسای فدراسیون‌های ورزشی با حضور در مجلس شورای اسلامی با محمد باقر قالیباف دیدار، و هریک مسائل ومشکلات خود  را در حوزه تخصصی و عمومی بیان کردند.

رضا زندی سرپرست  فدراسیون سوارکاری با مثبت ارزیابی کردن این نشستها از نمایندگان مجلس به عنوان حوزه ای حمایت گر و تاثیر گذار در تصمیم سازی ها و سیاستگذاری ها نام برد و افزود : بی تردید این نشست ها می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات حوزه ورزش باشد.

وی توضیح داد: در ابتدای این دیدار کیومرث هاشمی با قدردانی از قالیباف برای تشکیل این جلسه، به نقش هیات‌های ورزشی و فدراسیون‌ها در موفقیت ورزش ایران در حوزه ی قهرمانی اشاره کرد و در ادامه  به تبیین وضعیت ورزش کشور و نیاز حضور پررنگ ورزش در برنامه هفتم توسعه  پرداخت.

سرپرست فدراسیون سوارکاری ادامه داد:  در این دیدار یازده  تن از روسای فدراسیون‌های ورزشی در حضور رییس مجلس به بیان مشکلات، دغدغه‌ها و برنامه‌های آتی برای مدیریت هر چه بهتر ورزش در بخش های زیرساختها، همگانی ، قهرمانی ،حرفه ای و آموزشی پرداختند.

وی بیان کرد :  موضوعاتی همچون حق پخش تلویزیونی، حضور در برنامه هفتم توسعه، استفاده از پیشکسوتان، اساسنامه فدراسیون‌ها، موضوع مالیات، موضوع مسکن و بیمه ورزشکاران، جذب و استخدام ورزشکاران، معافیت از خدمت سربازی و … از نکاتی بود که روسای فدراسیونها بدان پرداختند.

وی ادامه داد: فدراسیون‌های حاضر خواستار حمایت نمایندگان مجلس از  کیومرث هاشمی بودند چرا همگی متفق بودند با توجه به پیشینه مدیریتی ، وی اصلح ترین فردبرای سکانداری وزارت ورزش و جوانان است .

لازم به ذکر است، برنامه هفتم توسعه از هفته آینده در صحن علنی مجلس مطرح و به رای گذاشته خواهد شد.
با تصویب برنامه هفتم توسعه علاوه بر بهره مندی بسیار جامعه ورزش کشور از بندهای ذکر شده، فدراسیون ها از شمول نهاد های عمومی غیر دولتی خارج و به عنوان شغل دیگر محسوب نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *