فولر: آلمان توانایی قهرمانی در یورو ۲۰۲۴ را دارد

مدیر جدید تیم‌های ملی آلمان معتقد است آلمان توانایی قهرمانی در یورو ۲۰۲۴ را دارد.
حذف آلمان در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ یکی از شوکه‌کننده‌ترین اتفاق‌های این رقابت‌ها بود و بسیاری از اهالی فوتبال از نمایش ضعیف شاگردان هانسی فلیک در قطر ابراز تعجب کرده‌اند.
بعد از پایان این رقابت‌ها اولیور بیرهوف از سمت خود به عنوان مدیر تیم‌های ملی فوتبال آلمان کنار رفت و رودی فولر جای او را گرفت.

رودی فولر، مدیر تیم های ملی آلمان در اولین نشست خبری خود تاکید کرد تیم ملی آلمان در سال ۲۰۲۴ عملکرد خوبی خواهد داشت. او در نشست خبری خود گفت: من هنوز فکر می کنم ما تیم بسیار خوبی داریم. آلمان می‌تواند در تابستان بعدی برای قهرمانی در یورو تلاش کند. من تیم بسیار شاد و با استعدادی دیدم که توانایی زیادی دارد. چند روز دیگر برای تبادل نظر با فلیک صحبت خواهیم کرد. ما تبادل نظر خواهیم کرد و تصمیم‌گیری‌ها شروع خواهد شد. یک چیز مشخص است، هانسی فلیک سرمربی تیم ملی است و او تصمیم می گیرد ولی قطعا ما با هم مشورت خواهیم کرد.
او در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: نیازی نیست حقیقت را کتمان کنیم. نمی‌توانیم خودمان را دست کم بگیریم. ما رقابت‌های یورو را در پیش داریم که خیلی برای ما مهم است. ما می توانیم در این دوره بهترین عملکرد خودمان را ارائه کنیم. این اعتقاد راسخ من است.
رقابت‌های انتخابی یورو ۲۰۲۴ از تابستان شروع می‌شود. تیم ملی آلمان نیز قرار است دو بازی دوستانه برگزار کند که هنوز جزئیات آن مشخص نشده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *