جعفری بازیگر نذر بی بی : امیدوارم شرایط برای حضور جوانان در عرصه های مختلف فراهم گردد

احمدرضا جعفری که از صحنه تئاتر به نمایش آمده است ، حالا با ۳ فیلم سینمایی و تلویزیونی با دوستدارانش در سال ۱۴۰۳ دیدار خواهد کرد.
به گزارش خبرنگار ۱۰۰ درصد نیوز ، این بازیگر که یک سالی است بازی در جلوی دوربین را آغاز نموده است ، حالا با ۳ فیلم “طعم بهشت” به کارگردانی حامد صلح میرزایی “آرزوی اسب چوبی” ساخته کمال مقدم و “نذر بی بی” به کارگردانی محمد کریمی به دیدار دوستدارانش خواهد رفت تا هنر بازیگریش را به رخ دیگران بکشد.
او در آستانه سال جدید به خبرنگار ما گفت : می‌خواهم بازیگری را به طور جدی دنبال کنم و در کنار تحصیلات ، نگاه ویژه‌ای به این حرفه داشته باشم.
جعفری که ابتدای راه است ، اضافه می‌کند : با پشتکار و تلاش به آرزوهایم در عرصه بازیگری خواهم رسید و از هیچ کوششی هم جهت رسیدن به اهدافم دریغ نخواهم کرد.
بازیگر فیلم “طعم بهشت” با بیان اینکه برای رسیدن به عرصه بازیگری باید از موانع بسیاری گذر کنیم ، اظهار داشت : امیدوارم شرایط برای حضور علاقمندان به بازیگری مهیا شود تا استعدادها نیز شکوفا گردد.
احمدرضا جعفری ضمن تبریک فرارسیدن نوروز ۱۴۰۳ گفت : برای بازی در فیلم‌هایم انرژی مضاعفی گذاشتم ولی نظرات مردم انرژی بیشتری به من خواهد داد.
او در پایان اظهار داشت : چشم انتظار نمایش هر سه فیلم از رسانه ملی هستم و امیدوارم هر سه فیلم در موقع پخش تلویزیونی با استقبال روبرو شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *